piątek, 21 sierpnia 2015
PRZEPRASZAM PRZEPRASZAM PRZEPRASZAM!!!!
Bardzo was przepraszam za to ,że nie było,żadnego posta w ciągu ostatnich dni. Teraz wam napisze co się działo... A więc. Tato miał wolne i mama też i byliśmy kilka razy w mieście później pojechałam jeszcze raz ale z siostrą po jej prawo jazdy . następnego dnia cały dzień poświęciłam na pomalowanie pokoju. Ostatnio grałam też w kalambury na kurniku i poznałam bardzo fajną koleżankę. Ma na imię tak jak moja siostra :Martyna .Jest rok starsza i lubi śpiewac (ja też) Tak ogólnie to STRASZNIE się nudze i nie mam co robic bo moja bff tak jakby mnie olewa i ja nie wiem co mam robic. :( ... życie... dobrze ,że są komputery i facebook :) Tylko to mnie pociesza.Wiecie co?CHCE MI SIE DO SZKOŁY . Tam będą wszyscy znajomi i nie będe się nudzila. mam zamiar się w tym roku uczyc ,żebym miała dobre oceny na koniec :D Zobaczę co z tego wyjdzie. Teraz akurat szukam plecaka do szkoły i słucham muzyki (aktualnie happysad jeszcze jeszcze) Bardzoo lubie ten zespół mają super piosenki ,które poprawiają mi humor. Szkoda,że nie ma z kim popisac :( Tak sobie myślę,że siedzenie w domu nie jest aż takie złe bo nic mnie tak jakby nie omija xDD Wiem,dziwne :) To teraz dobranoc ,kolorowych snów itd. :* :* <3 <3
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz