piątek, 21 sierpnia 2015

PRZEPRASZAM PRZEPRASZAM PRZEPRASZAM!!!!

Bardzo was przepraszam za to ,że nie było,żadnego posta w ciągu ostatnich dni. Teraz wam napisze co się działo... A więc. Tato miał wolne i mama też i byliśmy kilka razy w mieście później pojechałam jeszcze raz ale z siostrą po jej prawo jazdy . następnego dnia cały dzień poświęciłam na pomalowanie pokoju. Ostatnio grałam też w kalambury na kurniku i poznałam bardzo fajną koleżankę. Ma na imię tak jak moja siostra :Martyna .Jest rok starsza i lubi śpiewac (ja też) Tak ogólnie to STRASZNIE się nudze i nie mam co robic bo moja bff tak jakby mnie olewa i ja nie wiem co mam robic. :( ... życie... dobrze ,że są komputery i facebook :) Tylko to mnie pociesza.Wiecie co?CHCE MI SIE DO SZKOŁY . Tam będą wszyscy znajomi i nie będe się nudzila. mam zamiar się w tym roku uczyc ,żebym miała dobre oceny na koniec :D Zobaczę co z tego wyjdzie. Teraz akurat szukam plecaka do szkoły i słucham muzyki (aktualnie happysad jeszcze jeszcze) Bardzoo lubie ten zespół mają super piosenki ,które poprawiają mi humor. Szkoda,że nie ma z kim popisac :( Tak sobie myślę,że siedzenie w domu nie jest aż takie złe bo nic mnie tak jakby nie omija xDD Wiem,dziwne :)  To teraz dobranoc ,kolorowych snów itd. :* :* <3 <3

środa, 12 sierpnia 2015

Dlaczego?

Witam was z powrotem przepraszam,że te 2 dni nic nie pisałam ale jakoś nie było o czym.Dlaczego wszystko jest nie fair?!Wszystko i wszyscy próbują działac przeciwko mnie? A więc ... jest pewna osoba (nie mogę zdradzic kto to,niestety) Która tak strasznie mnie wkurza ,że mam ochotę po prostu ją zapakowac w paczkę i wysłac na 2 koniec świata!!!Wszystko robi ,żeby uprzykrzyc mi życie dlaczego tak właśnie jest?!Druga sprawa jest taka ,że pokłóciłam się z siostrą :( w ogóle ostatnio się nie dogadujemy i wgl. teraz widzę jak bardzo źle postąpiłam w stosunku do moich przyjaciół. Nie potrzebnie się kiedyś tyle fochałam i wg. teraz to wszystko do mnie wraca. Moja naj naj naj leprza przyjaciółka ostatnio była na mnie bardzo zla,nawet nie byłam pewna czy mi wybaczy,chodziłam zapłakana smutna a kiedy z nią w końcu porozmawiałam,na spokojnie to mi wybaczyła i byłam chyba najszczęśliwszą osobą pod słońcem tak mi ulżyło. NaprawdĘ mi na niej zależy gdyby nie ona to chyba bym nie wytrzymała tego wszystkiego.ona podtrzymuje mnie na duchu pomaga gdy mam trudne chwile i doradza mi kiedy mam nawet najmniejsze problemy . Wiktoria (ma tak samo na imie jak ja) WIKTORIA JEŚLI TO CZYTASZ TO WIEDZ,ŻE JESTEŚ NAJLEPSZĄ OSOBĄ JAKĄ W ŻYCIU SPOTKAŁAM :* KOCHAM CIĘ!!!! Ostatnio też zaczęłam cwiczyc razem z Ewą Chodakowską bo ja uważam ,że jestem gruba ale każdy mi mówi inaczej. Mam nadzieję ,że przyniesie to efekty :) dzisiaj się troszeczkę rozpisałam ale to nic . Jeśli to czyta kto kolwiek niech da jakikolwiek komentarz pliss. A teraz ide cwiczyc. dobranoc wszystkim kolorowych snów papapa :* <3

piątek, 7 sierpnia 2015

W końcu coś...

W końcu jakiś w miarę normalny dzień.wstałam o 13.00 xD później się ogarnełam i było ok 14 postprzątałam w domu i mama przyszła z pracy później było nuudnoo ale przyjechała moja siostra z jej chłopakiem (przyjechali z egzaminu na prawo jazdy).ZDAŁA!!! później zjedliśmy obiad i pooglądaliśmy TV.W końcu stwierdziliśmy,że jest straaaszniee gorąącoo i pojechaliśmy nad malutką sadzawkę nad którą byliśmy zaledwie jakieś 20/30 minut ponieważ:
~`ŚLEPAKI .mnóóstwoo ślepaków
~MULISTA WODA.Wciągający muł był ogropny
~`A co wiązało się z tym,że jest muł woda capiła tak,że nie dało się wysiedziec
.
Jak przyjechaliśmy włączyliśmy zraszacz i huśtaliśmy się na huśtawce. BYLO SUPER.
Później się umyłam i tak siedze przy laptopie do teraz.W sumie to jestem głodna ale nie chce mi się wstac ,żeby coś zjeśc :/ pomyślę nad tym to jak zawsze DOBRANOC!!!!!KOLOROWYCH SNÓW PAPA!!!!!!

czwartek, 6 sierpnia 2015

A więc ... dzisiaj cały dziń sprzątałam w pokoju tzn. odkurzałam układałam,wycierałam kurze itp. później musiałamm podlac drzewka i dużo innych rzeczy. W końcu mogłam odpocząc. Włączyłam muzyke laptopa i ... dostałam głupawki i zrobiłam sobie kucyki. później siedziałam na facebooku jakieś 3.5 godziny i bardzo mi się nudziło. Teraz sobie siedzę na balkonie i patrze jak powoli robi się ciemno,słucham świerszczy i odganiam komary xDD Mnóstwo ich jest!!!!! Caałyyy czaas gorąącoo . Cały czas jest gorącą a ja nie mam basenu :-( co ja mam teraz zrobic? Otóż znalazłam rozwiązanie.U mnie na podwórku leżała jakaś stara ogromna żelazna miska czy coś w tym stylu... ale znając moje szczęście nie było korka.Dlaczego akurat ja??Na  korek tez znalazłam rozwiązanie. Wzięłam nakrętkę od Coca-Coli i pasowała (przynajmniej tak mi się wydawało)! nalałam wody ale ...wylała się bo okazało się ,zę nakrętka jest zamała :( . Dałam sobie spokój i wróciłam z podwórka do domu. W domu wzięłam zimny prysznic i było od razu lepiej . Teraz musze konczyc bo komary to życze wam kolorowych snów DOBRANOC!!!!1 :*

środa, 5 sierpnia 2015

Na początku...

Witam was wszystkich. Na początku tego bloga chciałabym powiedzieć że posty NIE będą codziennie. Moje posty będą o moim,życiu o moich przygodach o wszystkim co sie działo  (ciekawego albo i mniej).Tego bloga założyłam po to aby móc się wypisac. Niektóre posty będą krótsze inne dłuższe. Okkey to teraz może się przedstawię. Mam na imię Wiktoria mam 13 lat więcej nie wiem co mg powiedziec no nwm . Miałam w te wakacje różowe włosy ale.. zmyły się . Stwierdziłam,że moje blond kudły są brzydkie i pofarbowałam sie na niebiesko i teraz mam niebieskie włosy. ;) moi rodzice mówią,że wyglądam jak UFO xDD a mi się tam podobają.Okkey na dzisiaj kończe bo nie wiem co jeszcze mogę powiedziec (w sumie to napisac). Chętnie odpowiem na wszystkie pytania które możecie zadawac mi w komentarzach pod postami będę bardzo szczęśliwa ;) To na dzisiaj mówię wam dobranoc i kolorowych snów ;)