czwartek, 6 sierpnia 2015
A więc ... dzisiaj cały dziń sprzątałam w pokoju tzn. odkurzałam układałam,wycierałam kurze itp. później musiałamm podlac drzewka i dużo innych rzeczy. W końcu mogłam odpocząc. Włączyłam muzyke laptopa i ... dostałam głupawki i zrobiłam sobie kucyki. później siedziałam na facebooku jakieś 3.5 godziny i bardzo mi się nudziło. Teraz sobie siedzę na balkonie i patrze jak powoli robi się ciemno,słucham świerszczy i odganiam komary xDD Mnóstwo ich jest!!!!! Caałyyy czaas gorąącoo . Cały czas jest gorącą a ja nie mam basenu :-( co ja mam teraz zrobic? Otóż znalazłam rozwiązanie.U mnie na podwórku leżała jakaś stara ogromna żelazna miska czy coś w tym stylu... ale znając moje szczęście nie było korka.Dlaczego akurat ja??Na korek tez znalazłam rozwiązanie. Wzięłam nakrętkę od Coca-Coli i pasowała (przynajmniej tak mi się wydawało)! nalałam wody ale ...wylała się bo okazało się ,zę nakrętka jest zamała :( . Dałam sobie spokój i wróciłam z podwórka do domu. W domu wzięłam zimny prysznic i było od razu lepiej . Teraz musze konczyc bo komary to życze wam kolorowych snów DOBRANOC!!!!1 :*
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz