środa, 5 sierpnia 2015

Na początku...

Witam was wszystkich. Na początku tego bloga chciałabym powiedzieć że posty NIE będą codziennie. Moje posty będą o moim,życiu o moich przygodach o wszystkim co sie działo  (ciekawego albo i mniej).Tego bloga założyłam po to aby móc się wypisac. Niektóre posty będą krótsze inne dłuższe. Okkey to teraz może się przedstawię. Mam na imię Wiktoria mam 13 lat więcej nie wiem co mg powiedziec no nwm . Miałam w te wakacje różowe włosy ale.. zmyły się . Stwierdziłam,że moje blond kudły są brzydkie i pofarbowałam sie na niebiesko i teraz mam niebieskie włosy. ;) moi rodzice mówią,że wyglądam jak UFO xDD a mi się tam podobają.Okkey na dzisiaj kończe bo nie wiem co jeszcze mogę powiedziec (w sumie to napisac). Chętnie odpowiem na wszystkie pytania które możecie zadawac mi w komentarzach pod postami będę bardzo szczęśliwa ;) To na dzisiaj mówię wam dobranoc i kolorowych snów ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz