środa, 12 sierpnia 2015

Dlaczego?

Witam was z powrotem przepraszam,że te 2 dni nic nie pisałam ale jakoś nie było o czym.Dlaczego wszystko jest nie fair?!Wszystko i wszyscy próbują działac przeciwko mnie? A więc ... jest pewna osoba (nie mogę zdradzic kto to,niestety) Która tak strasznie mnie wkurza ,że mam ochotę po prostu ją zapakowac w paczkę i wysłac na 2 koniec świata!!!Wszystko robi ,żeby uprzykrzyc mi życie dlaczego tak właśnie jest?!Druga sprawa jest taka ,że pokłóciłam się z siostrą :( w ogóle ostatnio się nie dogadujemy i wgl. teraz widzę jak bardzo źle postąpiłam w stosunku do moich przyjaciół. Nie potrzebnie się kiedyś tyle fochałam i wg. teraz to wszystko do mnie wraca. Moja naj naj naj leprza przyjaciółka ostatnio była na mnie bardzo zla,nawet nie byłam pewna czy mi wybaczy,chodziłam zapłakana smutna a kiedy z nią w końcu porozmawiałam,na spokojnie to mi wybaczyła i byłam chyba najszczęśliwszą osobą pod słońcem tak mi ulżyło. NaprawdĘ mi na niej zależy gdyby nie ona to chyba bym nie wytrzymała tego wszystkiego.ona podtrzymuje mnie na duchu pomaga gdy mam trudne chwile i doradza mi kiedy mam nawet najmniejsze problemy . Wiktoria (ma tak samo na imie jak ja) WIKTORIA JEŚLI TO CZYTASZ TO WIEDZ,ŻE JESTEŚ NAJLEPSZĄ OSOBĄ JAKĄ W ŻYCIU SPOTKAŁAM :* KOCHAM CIĘ!!!! Ostatnio też zaczęłam cwiczyc razem z Ewą Chodakowską bo ja uważam ,że jestem gruba ale każdy mi mówi inaczej. Mam nadzieję ,że przyniesie to efekty :) dzisiaj się troszeczkę rozpisałam ale to nic . Jeśli to czyta kto kolwiek niech da jakikolwiek komentarz pliss. A teraz ide cwiczyc. dobranoc wszystkim kolorowych snów papapa :* <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz